Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş 2023

Bilgisayardan yasaklı sitelere giriş için VPN veya Proxy site kullanabilirsiniz. Eğer VPN ile uğraşmak istemezseniz hiçbir şey yüklemeden sadece tarayıcı üzerinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

VPN İndirmeden Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir?

Hiç zahmet etmedek aşağıdaki siteye gidip aşağıdaki sırayı takip edebilirsiniz.

https://www.croxyproxy.com/

VPN İndirmeden Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir

Gitmek istediğiniz adresi benim google.com yazdığım yere yazıp go demeniz yeterlidir. Bu yöntemle hiçbir program indirmeden tarayıcı üzerinden VPN kullanmış olursunuz.

VPN İndirmeden Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi sorunsuz bir şekilde VPN indirmeden yasaklı sitelere girebiliyoruz. Link kısmında farklı bir linkin yazmasını aldırış etmeyin. Önemli bir faktör değil.

Chorme Eklentisi VPN İle Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş

Aşağıya linklerini bıraktığım eklentilerden herhangi birisini yükleyebilirsiniz. Özelliklerini ve indirme linklerini ekledim. Programa gerek kalmadan sadece eklenti ile kullanabilirsiniz.

Hola VPN – The Website Unblocker ile Yasaklı Sitelere Giriş

Hola VPN – The Website Unblocker

Yukarıdaki linkten VPN eklentisini tek tıkla indirebilirsiniz. Bu eklenti sadece sizin istediğiniz sitelerde çalışır. Örneğin Google’da siz istemediğiniz sürece çalışmaz. Facebook’ta çalışmasını isterseniz Facebook’a girip başlat butonuna tıklamanız gerekir. Oldukça kullanışlı bir eklentidir. Tek tıkla kurup kullanabilirsiniz. Diğer sitelerdeki hızınızı ve ip adresinizi değiştirmez.

Browsec VPN – Free VPN for Chrome

Browsec VPN – Free VPN for Chrome

Bu VPN eklentisi tüm sitelerdeki ip adresinizi istediğiniz konum yapar. Avantajı hızlı olmasıdır. Diğer VPN eklentilerine göre hızlıdır ve fazla yavaşlık hissettirmez.

ZenMate Ücretsiz VPN – Free VPN Chrome

ZenMate Ücretsiz VPN – Free VPN Chrome

Bu eklenti hız olarak yavaştır. Ancak ip çeşitliliği vardır. Eklentiyi her başlattığınızda farklı bir ip adresi alırsınız. İp kısıtlaması olan sitelerde kullanılabilir.

VPN Chrome Eklentisi Nasıl Yüklenir?

Örnek olması için “Browsec VPN – Free VPN for Chrome” eklentisini yükleyeceğiz.

Öncelikle eklenti linkine gidiyoruz. Eğer elinizde link yoksa Chrome Web Mağazası ana sayfasına gidip yüklemek istediğiniz eklentinin ismini aratmalısınız.

VPN Chrome Eklentisi Nasıl Yüklenir?

Yüklemek istediğiniz eklentiyi bulup üstüne tıklamalısınız.

VPN Chrome Eklentisi Nasıl Yüklenir?

Ardından uzantıyı ekle butonuna tıklamalısınız. Eklenti birkaç saniye içerisinde yüklenecektir. Sağ üstte bulunan yapboz simgesine tıklayıp eklentinin logosuna tıkladığınızda eklenti arayüzü açılır.

VPN Chrome Eklentisi Nasıl Yüklenir?

Change ile VPN ülkesini değiştirebilirsiniz. ON ve OF düğmeleri ile eklentiyi aktif pasif hale getirebilirsiniz.

Brave Tarayıcıdan Yasaklı Sitelere Giriş

Eğer VPN ve Proxy Browser yöntemlerini uygulamak istemezseniz Brave tarayıcı ile anında istediğiniz zaman hiç uğraşmadan VPN Kullanabilirsiniz.

Brave tarayıcıyı yüklemek için buraya tıklayabilirsiniz (Brave Browser Download | Brave). Yükleme sonrası aşağıdaki adımları izleyerek anında VPN’e zahmetsizce bağlanabilirsiniz.

Tarayıcıdan Yasaklı Sitelere Giriş

Brave tarayıcıyı açtıktan sonra sağ üstteki 3 çizgi işaretine tıklayıp Tor ile yeni özel pencere seçeneğine tıklamalısınız. Tıkladıktan sonra size TOR ağına bağlanarak bir sekme açacak.

Sol üstteki bağlanılıyor yazısı yeşil olduğunda TOR ağına bağlanmış olacaksınız. Sonrasında dilediğiniz yasaklı sitelere girebileceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yasaklı Sitelere Girersem Ceza Yer Miyim?

Tek başına yasaklı bir siteye erişim sağlamak suç teşkil etmez. Erişim kısıtlaması uygulanan bir siteye girdiğinizde site aracılığıyla bir suç işlerseniz o suçtan ötürü yargılanırsınız. Ancak bir suç işlemediğiniz sürece erişim sağlamanız sorun çıkarmaz.

Yasaklı Sitelere Hızlı Giriş

https://www.croxyproxy.com/ sitesinden yasaklı sitelere hızlıca girebilirsiniz.

Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Nasıl Girerim?

VPN, Brave TOR sekmesi ve Browser Proxy yöntemleriyle girebilirsiniz.

Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Girmek için VPN

“Browsec VPN – Free VPN for Chrome” VPN Eklentisi hız ve erişim bakımından en hızlı eklentilerden birisidir.

“Bilgisayardan Yasaklı Sitelere Giriş 2023” üzerine 4 yorum

Yorum yapın